Hakkımızda

Discovery Museum İstanbul
Amerika’da birçok eyalette şubesi bulunan Discovery Museum yılların tecrübesi ile Amerika’dan sonra Türkiye’de ilk şubesini Bahçeşehir Prestij Mall’da!

Çocuklara özgürce oynayabilecekleri kendi hikâyelerinin kahramanları olabilecekleri veya bir günlüğüne başarılı bir şef olma duygusunu hissedebilecekleri bir keşif alanı yarattık. Çocuklar dinozor kazı alanımızda keşfetmenin heyecanını yaşayabilecekleri gibi dinozorların dünyasını daha yakından öğrenebilecekler.1000 m2 alana kurulu 16 farklı bölümden oluşan Discovery Museum çocukların kendilerine güvenlerini geliştirebileceği, yaratıcı düşünmelerine katkı sağlayıcı ve keşfetme duygusunu yaşayabileceği hayal gücünü harekete geçiren bir dünya…

Misyonumuz; çocuklarımızın hem öğrenip hem eğlenip hem ‘de kendilerini geliştirirken yaratıcılıklarını keşfetmenin heyecanını yaşayacakları bir alanda oynamaları. Discovery Museum Amerika’daki örneklerinden yola çıkarak çocukların eğlencelerini kendileri yaratabilecekleri bölümleriyle Türkiye’de bir ilk. Programlanmış workshoplarımızda yeni bilgiler öğrenip kendilerini geliştirebilecekleri gibi tiyatromuzdaki oyunlarla hikâyelerin boyut kazanmasına şahit olacaklar. Ailelerinde bu keşiflere ortak olabileceği alanımızda yaş sınırı olmaksızın çocukların el göz ve beyin becerilerini geliştirebilecekleri elektronik ortamdan uzak bu yeni dünyaya hepinizi bekliyoruz.

Hakkımızda

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi Günleri Kapalıyız.
Hafta içi: 12:00 – 20:00

Hafta sonu: 10:00 – 20:00

Discovery Museum Resmi günler haricinde önceden bildirmeden çalışma saatlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Pediyatrik Görüşler

Anne baba olduktan sonra tüm hayatimız Değişiyor ve coçuklar için yasamaya başlıyoruz. Çocuklarımızın iyi yetişmesi için bütün imkanlarımızı zorluyoruz. Amacımız onları sağlıklı ve doğru eğitimi vererek yetiştirmek oluyor.butcemizin yettiği kadar oyuncaklar, bilgisayarlar ve her türlü elektronik malzemeler alıyoruz.okullara ve kurslara yolluyoruz.

Devamını Oku

Garden State Discovery Museum

The Garden State Discovery Museum in Cherry Hill, NJ opened its doors in June of 1994 to an overwhelming response from its local community.

Devamını Oku

Basında Biz

Discovery Museum İstanbul’un herkesin keyifle okuduğu, takip ettiği yayınlarda çıkan haberlerimizi görmek isterseniz.

 

Devamını Oku

Kurumsal
İK

Discovery Museum İstanbul'da takım çalışmasına ve motivasyona değer veriyoruz. Discovery Museum ailesine katılmak isterseniz fotoğraflı CV'nizi mail adresimize iletin size geri dönüş yapalım.Başvurular gizli tutulacaktır. personel@discoverymuesumistanbul.com

Franchise

Sizde Discovery Museum İstanbul ailesine katılıp kendi işletmenizi kurmak istiyorsanız; franchise@discoverymuseumistanbul.com adresinden bizimle iletişime geçiniz. Yetkili personelimiz tarafından size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

X